ABB AP45 kompakt og bærekrafig boks

En ny og mindre koblingsboks introduseres i AP-serien. Den har alle de samme velkjente funksjonene for enkel og raskt installasjon.

AP45 er designet for nordiske forhold og kan monteres helt ned til -25 °C. Den kompakte størrelsen (105x43x40 mm) er spesielt praktisk for installasjoner der det er begrenset med plass.

AP45 er utstyrt med 8 kabelinnføringer med membrannipler, 4 for kabler opp til Ø 17 mm og 4 for kabler opp til Ø 10 mm. Det er enkelt å dytte kablene gjennom de myke membranniplene.

Lokket presses rett på plass. Lokket kan enkelt åpnes igjen ved bruk av en skrutrekker som settes i åpningssporet. Ingen skruer er nødvendig. Koblingsboksen har plass til skruer inne i boksen og har også utvendige festepunkter på begge sider. Dette gir fleksible festemuligheter.

Vil du vite mer? Les mer på vår produktnyttside: https://bit.ly/ABB_AP45_RDLX



Annen spennende lesing